מי אני?

יצאתי לאזרחות!
מיטל מידם, קצינה משוחררת (סא"ל במיל'), מנטורית לליווי נכון בתהליכי גיוס להורים ולנוער.

באוגוסט 2020 סיימתי 25 שנות שירות בצה"ל בתפקידי פיקוד מגוונים, רובם ככולם תפקידים בצמתים משמעותיים ומאתגרים ביותר בחייו של חייל- הטירונות.
התפקיד המשמעותי, המאתגר והמשפיע מכולם במהלך 25 שנות השירות שלי, הוא ללא ספק- מפקדת בסיס טירונים מחנה 80. פיקוד וניהול על אלפי אנשים תוך הקניית מגוון כלים לחייהם הבוגרים: ניהול עצמי, אחריות אישית, הנעה מתוך מוטיבציה פנימית והגעה להישגים.

למה דווקא "שוברת דיסטנס"?

אני באה אליכם מתוך תחושת בטן עמוקה ותחושת שליחות, במטרה לעשות סדר, להכניס לפרופורציות ולספר לכם שכל מה שאתם וילדכם מרגישים הוא נורמלי לחלוטין.
בזכות הניסיון שצברתי אני יודעת שהכנה וליווי נכונים של תהליך הגיוס מאפשרים התאקלמות מיטבית וצליחת השלב הראשון למרות החששות, הפחדים, התחושות והמחשבות. לכל אלה יש מקום חשוב בהתפתחות אישית, גם כהורים וגם לילדים המתגייסים.
הפתרונות והכלים שאני מציעה הם מתנת חיים. כזו שתלווה אתכם לכל החיים, עוד הרבה אחרי שהם יגזרו את החוגר ואתם תנשמו לרווחה (בינתיים).  

לימודים

תואר ראשון בלימודי מזה"ת באוניברסיטה העברית, תואר שני בדיפלומטיה וביטחון מטעם אוניברסיטת ת"א. בוגרת המכללה לפיקוד טקטי של צה"ל, קורס מנטורים למנהלים של "התחלה חדשה".

משפחה

אימא לארבעה ילדים (18,15,11,7).

לכתבה המלאה ששודרה בערוץ 13 לחצו כאן